מדיניות החלפות והחזרות

לקוחה יקרה, תודה שרכשת שיראל אברהמי!

אני עושה הכל כדי להעניק לך את הפריטים הכי אופנתיים ואיכותיים ללא פשרות וללא קיצורי דרך. לעיצוב הקולקציה אני בוחרת עבורך את הבדים וחומרי הגלם הטובים ביותר, כל המוצרים נתפרים בישראל באהבה גדולה, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים.
אם מסיבה כלשהי את מעוניינת להחליף או להחזיר את המוצר אנחנו פה בשבילך על מנת שהתהליך יהיה נח וקל ככל האפשר

החלפות:

החלפה בחינם מתבצעת בקניה מעל 600 ₪, בקנייה מתחת ל600 ₪ ההחלפה עולה 25 ₪ .החלפות פריטים אפשריות בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר, 5 ימים במידה והמוצר נרכש בהנחה/סייל.

רוצה להחליף מוצר? בדקי שהמוצר שאת רוצה נמצא במלאי, מלאי את טופס ההחלפות כאן, ושירות הלקוחות שלנו יחזור אליך תוך 24 שעות מרגע הפנייה לגביי טיפול מהיר בה

החזר כספי:

מעוניינת מכל סיבה שהיא לבטל את העסקה? הדבר אפשרי בתוך 14 יום מקבלת המוצר לביתך, ובתוך 5 ימים במידה והמוצר נרכש בהנחה/סייל.
בעלות של 25 ₪ , שליח מטעמנו יגיע עד לפתח ביתך ויאסוף ממך את החבילה. לכשתגיע החבילה למשרדינו ניצור עמך קשר על מנת לזכות את אמצעי התשלום שבו השתמשת.

שימי לב

*החזר כספי או זיכוי יינתן רק במידה והפריט חדש ולא נעשה בו שום שימוש.
* בעת החזרת פריט קיימת אפשרות לקבלת זיכוי מלא לאתר, ללא תוקף, לבחירתך.
* החזר כספי יבוצע בניכוי 5% דמי ביטול ודמי משלוח, כנהוג בחוק.
*החזר כספי לאחר החלפה של פריט- אם ביצעת החלפה והחלטת לבסוף גם אותה להחזיר, תהי זכאית להחזר כספי רק במידה ולא עברו 14 יום מתאריך העסקה המקורית (במקרה של החזרת פריט שנרכש במחיר מלא בלבד).
* החזר כספי יבוצע לכרטיס האשראי בו בוצעה העסקה בלבד.
*ביטול עסקה על מבצע 1+1 לא מתקיים על החזרת פריט אחד; עליך להחזיר את שני הפריטים תוך 5 ימים מיום קבלתם על מנת לקבל החזר כספי, בכפוף לתקנון.